2. ÇOCUK FESTİVALİ COŞKUYLA BAŞLADI

Belediye tarafından düzenlenen 2. Çocuk Festivali, Kapalı Spor Salonu’nda törenle başladı.

31-01-2020


İkincisi düzenlenen çocuk festivalinin ilk gününde katılan yüzlerce çocuk, tatil günlerinde hoşça vakit geçiriyorlar.

Törene katılan Kaymakam Aydın Erdoğan, Belediye Başkanı Mehmet Tutal, İlçe Jandarma Komutanı J. Tğm. Salih Yahya Koca, İlçe Milli Eğitim Müdürü Tahir Kibar, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Soner Balcı, Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay ve belediye meclis üyelerinin birlikte kestikleri açılış kurdelesinden sonra başlayan 2. Çocuk Festivali 3 gün sürecek ve 10:00 ile 16:00 saatleri arasında açık kalacak.

Açılış töreninde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Çocuklarımızın bilgisayar ve diğer elektronik cihazlardan uzak kalarak tatil günlerinde hoşça vakit geçirmeleri ve eğlenmeleri için Çocuk Festivali’nin ikincisini gerçekleştiriyoruz. Bu festivalde çocuklarımızın eğleneceği, bilgileneceği, hoşça vakit geçireceği ve kendilerine yararlı olabilecek geleneklerimize uygun stantlar oluşturulmuş durumda. Sevgili çocuklarımızın tatil günlerinde belediye olarak eğlendirmek istedik. Burada ki katılımdan ve coşkudan da anladığımız kadarıyla da amacımıza ulaşmışız” dedi.

Kaymakam Aydın Erdoğan ise yaptığı kısa konuşmada, bu etkinliğin önemli bir etkinlik olduğunu belirterek, “Bizler gülen çocuklar istiyoruz. Bu etkinliğin düzenlenmesinde başta Başkan Mehmet Tutal olmak üzere emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.

Kapalı Spor Salonu’nda31Ocak 2 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek festivalde çocuklar için, özel olarak hazırlanmış atölyelerde hem eğlenip hem de zekalarını geliştireceği birçok aktivitenin yanı sıra spor yapabilecekleri alanlar ve büyük kaydıraklar da yer alıyor.


Etiketler : #2.   #ÇOCUK   #FESTİVALİ   #COŞKUYLA   #BAŞLADI   

  Çok Okunanlar

  Anket