Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Sitene Haber Ekle
Kullanıcı Adı : Şifre : Şifremi Unuttum Yeni Üyelik
Ana Sayfa Foto Galeri Video Galeri Seri İlanlar Firma Rehberi Tüm Yazarlar
CHP İLÇE TEŞKİLATI BAŞKENT’TEYDİ…
Seydişehir Cumhuriyet Halk Partisi Seydişehir İlçe yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Kolları Yönetim üyeleri bir dizi ziyarette bulunmak için Ankara’ya gitti.
Paylas

Seydişehir Cumhuriyet Halk Partisi Seydişehir İlçe yönetim kurulu üyeleri ve Kadın Kolları Yönetim üyeleri  bir dizi ziyarette bulunmak için Ankara’ya gitti.

Geçtiğimiz gün yapılan ziyaretin ilk ayağı CHP genel merkezi oldu. Genel Merkez binasında Örgütlerden sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Adnan Keskin tarafından kabul edilen heyet Seydişehir ve ülke gündemine dair görüşmeler yaptı.

Genel Merkez binasından ayrılan heyet üyeleri TBMM’ne geçerek Konya Milletvekili Atilla Kart ile meclisteki odasında görüştüler. Heyet adına söz alan CHP Seydişehir İlçe Başkanı Namık Özden Parti içerisindeki söylem birliği, ülke gündemi üzerine söz aldıktan sonra Seydişehir’le ilgili sorunları dile getirdi. Özden “Özelleştirme sonrası ilçemizde arz ve talep dengeleri nüfusun düşmesi ile birlikte değişmiştir. Standartlar alabora olmuştur. Seydişehir esnafı ve çiftçisi hükümetin izlediği politikalardan dolayı kan ağlamaktadır. Bu sorunlarımızın TBMM nezdinde üzerinde durulmasını istiyoruz.” Dedi

Atilla Kart ise “Seydişehir benim her zaman yakından takip ettiğim bir yer. Sorunlarına hiç duyarsız kalmadım. Bana ilettiklerinizi bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada dile getirmeye devam edeceğim.” şeklinde konuştu.İlçe başkanı Atilla Kart’a ilgilerinden dolayı teşekkür etti.

Heyet daha sonra TBMM CHP gurup toplantısına katılarak Genel Başkan Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuşmasını dinledi. Heyet Akif Hamza Çebi ile görüştükten sonra Genel Başkan Kılıçdaroğlu ile meclisteki odasında bir süre görüştü.

Kılıçdaroğlu ”Yerel anlamda daha çok çalışmanız gerekmektedir. Sıkıntılarınızı biliyorum ve yardım edeceğim. ” Diyerek Seydişehir CHP heyetiyle Ülke gündemine dair bir süre sohbet etti. Yerel konularla ilgili olarak görüş alışverişinde bulundu.

Paylaşım :
Mail Yazdır Yorum Yaz 0 Yorum
18-04-2013 15:56 - 985 Okunma
AK PARTİ GENÇLİK KOLLARINDAN EVET STANDI
ANADOLU İMAM HATİP LİSESİ KONYA BİRİNCİSİ
MUSİKİ DERNEĞİNDEN YILIN İLK KONSERİ
KONUK; BİZ GELENE KADAR TAKLİTLERİMİZDEN SAKI
BEYŞEHİR’DE DOĞALGAZ SEVİNCİ
TRAFİK KAZASI: 2 YARALI
MHP TEK ADAYLA KONGREYE GİDİYOR
BAŞKAN TUTAL, REFERANDUM TURLARINDA
KILIÇDAROĞLU SEYYİD HARUN VELİ TÜRBESİNİDE Zİ
BAKAN YARDIMCISI TÜFEKCİ'DEN TAŞRA MAHALLELER
KONYA
Gazetemize Abone misiniz ?
Oy Kullan Sonuçlar
 
Yazılım : Networkbil.net
Ana Sayfa Hakkımızda İletişim Site Haritası Haberlerimizi Sitenize Ekleyin

     

Tüm hakları saklıdır 2012 ®