DÖNDERİCİ TEKRAR ADAY

İyi Parti Seydişehir İlçe Teşkilatı kongre sürecine girdi.

12-02-2020


8 Mart’da İyi Parti Seydişehir İlçe Teşkilatı 2. Olağan Kongresi’ni Belediye Düğün Salonu’nda saat 13:00’da gerçekleştirecek.

Mevcut Başkan Yılmaz Dönderici tekrar aday olduğunu belirterek, “Türk siyasetinin sıkıntıya düştüğünü görerek, cesurlar hareketi olarak 2 yıl önce İyi Parti’yle Türk Siyasi hayatına yeni bir soluk verdik. Her türlü baskı ve zulme rağmen, medyada gördüğümüz ambargoya rağmen büyük bir başarı elde ederek Seydişehir’de 3. parti olma başarısını gösterdik. Biz vatan ve bayrak sevdalısı, kaygısı devlet olan tüm halkımızla beraber, karnı tok, sırtı pek iş ve aş sahibi mutlu insanların ülkesi bir Türkiye’yi yaratmak için mücadele ediyoruz. Bu mücadele kapsamında ayrıştırıcı değil, kavga ettirici değil, birleştirici ve bütünleştirici bir dil kullanıyoruz. Biz yaratılanı Yaradan’dan ötürü severiz düşüncesiyle 83 Milyonluk bütün Türk Milleti’ni kucaklayıp birlikte büyük Türkiye’yi yaratmaya talibiz. Bu duygu ve düşüncelerle halkımızı bize güç vermeye, saflarımıza katılmaya davet ediyoruz” dedi.

Önümüzdeki kongrede de göreve talip olduğunu söyleyen İlçe Başkanı Dönderici, demokratik bir kongre yaşanmasını arzu ettiğini ve İlçe Başkanlığı’na aday olmayı düşünenler olursa da kardeşçe el ele verip sevgi ve saygı çerçevesinde bir görev yarışı içerisine gireceklerini belirtti.


Etiketler : #DÖNDERİCİ   #TEKRAR   #ADAY