Hastane Ek Binasının Arsa Tahsisi Tamam

Seydişehir’de Hazineye ait 22.484.57 m2 ölçümlü taşınmazın tahsisi yapılarak Devlet Hastanesi Başhekimliğine devredildi.

05-05-2020


Daha önce Sağlık Bakanlığı tarafından yatırım planına alınan Seydişehir Devlet Hastanesinin ek binasının arsa tahsis işleminin tamamlanmasının ardından proje çalışmalarının başlayacağı akabinde ihale aşamasına geleceği öğrenildi.

Konu ile ilgili olarak bilgi veren Seydişehir Ak Parti İlçe Başkanı Kemalettin Atalay Seydişehir Alaylar bir mahallesinde bulunan 497 ada 526 parsel numarada 22.484.57 m2 yüz ölçümlü mülkiyeti hazine adına kayıtlı taşınmazın Seydişehir Devlet Hastanesi 75 Yataklı ek binası yapılmak üzere İlçe Kaymakamlığı tarafından talep edilen yazıya Valilik tarafından onay verildi.

2 Yıl içinde Ek binasının başlanmasının şartı ile Milli Emlak Daire Başkanlığı tarafından Seydişehir Devlet Hastanesi Başhekimliğine söz konusu taşımaz devredildi. Bundan sonraki aşamada ise Proje çalışmaları başlayacak ve ihale aşamasına gelinecektir. Ek binanın bir an evvel bitirilmesi için elimizden gelen gayreti gösterip sürecin takipçisi olacağız. ’dedi.


Etiketler : #Hastane   #Ek   #Binasının   #Arsa   #Tahsisi   #Tamam   
oA3LCMjP6M8BEOCjtLAC

  Çok Okunanlar

  Anket