RESMİ AÇILIŞI SONRA YAPILACAK OLAN TERMAL, 29 ŞUBAT CUMARTESİ GÜNÜ MİSAFİRLERİNE KAPILARINI AÇIYOR

Seydişehir'e kazandırılan ve termal sosyal tesisler alanında adından söz ettirecek olan Seydi Şifa Termal Tesisleri 29 Şubat'ta halka kapılarını açıyor.

27-02-2020


Seydişehir Belediyesinin; Bahçelievler çıkışı, Ketirağılları bölgesinde 13 bin metrekarelik kullanım alanına sahip olan Seydi Şifa Termal Sosyal Tesisler içerisinde 2 adet yüzme havuzu, 6 adet termal havuz , buhar ve kür odaları, Türk Hamamı, fitness salonları, saunası, vitamin kafeleri bulunuyor.

Seydi Şifa Termal Tesislerinin  29 Şubat Cumartesi günü kapılarını açarak misafirlerini ağırlayacağını kaydeden Başkan Mehmet Tutal; "Tesisimiz cumartesi günü faaliyete geçerek  halkımızın hizmetinde olacak. Resmi açılışı ise ilerleyen bir tarihte yapılacaktır. Vatandaşlarımız haftanın yedi günü Saat:09.00-22.00 arası  hizmet alabilecek. Vatandaşlarımız 0 332 582 47 70 numaralı hattan iletişime geçebilir. Tesisimiz ilçemize hayırlı uğurlu olsun "dedi.


Etiketler : #RESMİ   #AÇILIŞI   #SONRA   #YAPILACAK   #OLAN   #TERMAL   #   #29   #ŞUBAT   #CUMARTESİ   #GÜNÜ   #MİSAFİRLERİNE   #KAPILARINI   #AÇIYOR