SEYDİŞEHİR TEK YÜREK

Koronavirüs sebebi ile kapanan işyerlerinden dolayı işsiz kalanlara yardım amaçlı kurulan ‘SEYDİŞEHİR TEK YÜREK’ organizasyonu bir nebze olsun nefes oluyor.

26-03-2020


Türkiye’nin ilk iyilik hareketi olarak başlayan ve bütün mahallelerde oluşturulan ekiplerle can hıraş çalışan gönüllüler gönülden ne koparsa alıp toplanma merkezine ulaştırıyorlar...
Seydişehir kaymakamlığı ve Belediye Başkanlığının önderliğinde sosyal yardımlaşma müdürlüğü, muhtarlar derneği başkanlığı, muhtarlar STK’ların katılımıyla siyasi parti teşkilatlarının de desteği ile gerçekleşen iyilik hareketi kısa zamanda çiğ gibi büyüdü. 
Geçtiğimiz gün Ortakaraören, Başkaraören ve yukarı Karaören mahallelerinden toplanan yardımlar gönüllü çalışanlar tarafından yardım merkezine ulaştırıldı.
Konu İle ilgili olarak konuştuğumuz Ortakaraören mahallesi muhtarı Ayşe Demir “böyle bir görevin içinde olmak beni fazlasıyla mutlu etti. Kadirşinas halkım ellerinden geldiği kadarı İle yardımda bulundular. Bu organizasyonlarından dolayı ilçe kaymakamımız sayın Aydın Erdoğan, seydişehir belediye başkanı sayın Mehmet Tutal beyefendilere çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu. 
 
SEYDİŞEHİR TEK YÜREK Yardım ekibine gazetemiz adına teşekkür ederiz...
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Etiketler : #SEYDİŞEHİR   #TEK   #YÜREK