SEYDİŞEHİR TSO DEPREM YARDIMI

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, TOBB olarak 81 ildeki Oda ve Borsalar ile birlikte depremden etkilenen Elazığ ve Malatya için harekete geçtiklerini bildirdi. Bu kapsamda Seydişehir TSO'da dahil olmak üzere Konya ve ilçelerinden 6 tırdan oluşan yardım konvoyu deprem bölgesine gönderildi.

27-01-2020


Hisarcıklıoğlu’nun açıklaması şöyle:

“TOBB olarak 81 ildeki Odalarımız ve Borsalarımız ile birlikte Elazığ ve Malatya için harekete geçtik.

Tüm illerdeki Odalarımız ve Borsalarımız ile AFAD koordinasyonunda, bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda yardımları göndermeye başladık. Yardımda bulunmak isteyen üyelerimiz il ve ilçesindeki oda ve borsalarla iletişime geçebilir. Elazığ ve Malatya başta olmak üzere tüm milletimize geçmiş olsun.”

TOBB’un öncülüğünde başlatılan yardım kampanyasına Bizlerde Konya ve İlçeleri Oda ve Borsaları camiası olarak gücümüzün yettiğince yardımlarımızı deprem bölgelerimize ulaştırmak için gerekli çalışmalarımızı yaptık ve 6 tırdan oluşan yardım konvoyumuzu yola çıkardık.

Seydişehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cemal Küçük;

Böyle bir organizasyona vesile olan TOBB Başkanımız M. Rifat Hisarcıklıoğlu’na Konya Oda ve Borsa Başkanlarımıza ve bu yardımda payları olan tüm Kıymetli Oda Üyelerimize teşekkürlerini sunarak, Ülkemizin birliği bütünlüğü ve gelişmesi için her zaman göreve hazır bulunduklarını belirtti.


Etiketler : #SEYDİŞEHİR   #TSO   #DEPREM   #YARDIMI