YOLLAR İLAÇLI SUYLA TEMİZLENİYOR

Seydişehir Belediyesi, Coronavirüs’e karşı temizlik çalışmalarına son sürat devam ediyor.

23-03-2020


Coronavirüs’e karşı geçtiğimiz hafta geniş çaplı bir dezenfekte ve temizlik çalışması başlatan Seydişehir Belediyesi bu çalışmalarına yolları ilaçlı su ile yıkayarak devam ediyor.

Personelinin Coronavirüs’e karşı korunması için de üst düzey tedbirler alan Seydişehir Belediyesi, Belediye hizmet binası girişlerinde vatandaşa Kolonya ikram ediyor ve ateşini ölçerek durumuna göre binanın içerisine alıyor. Belediye ayrıca 70 yaş ve üzeri vatandaşların ise ihtiyaçlarını evlerine getirme hizmetine devam ediyor.

Belediye Başkanı Mehmet Tutal, “Koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında, ekiplerimiz yoğunluğun fazla olduğu ana arter olan Atatürk Caddesi, Milli Egemenlik Caddesi, Hürriyet Caddesi, Seyidharun Bulvarı, Sadi Irmak Caddesi ve merkez sokaklarımızda temizlik ve dezenfektan çalışmalarına başladı.” dedi.

Tutal ayrıca, “Başlatmış olduğumuz #EvindeKal projemiz ile hafta içi 10:00 - 16:00 saatleri arasında 70 yaş üzeri, engelli ve kronik rahatsızlığı olan hemşehrilerimiz, siz isteyin biz ihtiyaçlarınızı evinize kadar getirelim demiştik.
İçişleri Bakanlığımızın yayınlamış olduğu genelgeye göre artık 65 yaş üzeri vatandaşımızın ihtiyacınıda gidereceğiz.” şeklinde konuştu.


Etiketler : #YOLLAR   #İLAÇLI   #SUYLA   #TEMİZLENİYOR