bilgi
Astroloji
Günlük Yorumlar

Astroloji, gezegen ve yıldızların insanların üzerindeki etkisini yorumlayan bir bilim dalıdır. İnsanoğlunun yazılı tarihinin başından beri var olan astroloji bilimlerin en eskisidir. Astroloji kader değildir, herşey insanın kendi elindedir. Astroloji dönemleri inceler, fırsat alanlarını, şanslı zamanları, doğum haritanızda sizi kısıtlayan, zorlayan alanları, gecikmeleri gösterir.

Koç
Özgüveniniz yükseliyor. Sorunların çözme kabiliyetiniz sizleri çevrenize karşı ön plana çıkacaktır. Hızlı ve çözüm odaklı olmanız her zaman aranan insan olmanıza neden olabilir. Bu ihtiyacı karşılamak için kendinizi daha fazla geliştirme ihtiyacı hissedebilir ve sürekli kendini geliştiren bir yapı içinde olabilirsiniz.
Boğa
Duygusal değişimler içerisindesiniz. Hızlı değişen düşünceleriniz nedeniyle duygusal karışıklık ile hareket etmek zorunda kalıyorsunuz. Bu durum sizi oldukça zorlayabilir ve kendinizi huzursuz hissedebilirsiniz. Biraz kendinizle başbaşa kalmak yaşadığınız bu duygu değişimlerine kendinizi bırakmak sizi daha özgür kılacaktır.
İkizler
Tamamlandığını düşündüğünüz konular da son an da bazı aksaklıklar yaşanabilir. Zaman kaybını çözmek için hızlı hareket edeceksiniz. Yoğun çalışmak sizin üzerinizdeki tozu alırken kendinizi de daha işe yarar hissedeceksiniz.
Yengeç
Kendinizi duygusal olarak yalnız hissediyorsunuz. Çevrenizin sizleri dışlamasına öfkeleneceksiniz. Eğer yerde istenmediğinizi düşünüyorsanız sizdeki eksikliklerin ne olduğunu fark etmeye çalışın eğer var olan bir eksiklik düşüncesi içindeyseniz onu değiştirmek veya tamamlamak için çabalayın.
Aslan
Toplum önünde yerinizi yeniden dizayn etmek istiyorsunuz. Hayat görüşünüz değiştikçe hayatta daha sakin bir yaşam arzusu içerisindesiniz. Bu sakinlik düşüncesi sizi başka bir şehre taşınmaya itebilir ve kendinize yepyeni bir yaşam çizebilirsiniz. Hayallerinizin peşinden koştuğunuz bir süreç olabilir.
Başak
Uzun zamandır gitmek istediğiniz seyahat programınızı gerçekleştireceksiniz. Kendinize özel izin düzenliyorsunuz. Yaptığınız planlama sizi ruhsal olarak da rahatlatırken aynı zamanda yaşam motivasyonunuzu da arttıran bir etkinlik olacaktır.
Terazi
Jüpiter sizin 7.evinizden geçiş yapacak. Bu bir çoğunuz için evlilik olarak ifade edilse de bazılarınız için boşanmak ya da yol ayrımı olaraktan tanımlanabilir. Kişilerin ortaklık ya da evlilik konuları dikkat çekici bir hal alıyor. Bu dönem tanışacağınız insanlar sizleri büyütebildiği gibi aynı zamanda aşağıya da çeken insanlar olabilir. Yapacağınız anlaşmalar, sözleşmeler veya iş birlikleri sizleri güçlendirecek. Kendi içinizde uzun zamandır kaybettiğiniz dengenizi bulmanıza yardımcı olacak yeni insanlarla da sizlere getirebilir
Akrep
Dost görünümlü düşmanlarla karşılaşacaksınız. Güven duygunuz yaralanıyor. Buradaki duygunuzun zedelenmesi çevrenizdeki herkese yansıyabilir ve ilişkilerinizi gözden geçirdiğiniz bir sürecin içine girebilirsiniz. Bir kişinin yaptığı yanlışı herkese yüklememeli hakkaniyetli bir şekilde hareket etmelisiniz.
Yay
Sorumluluk almaktan yorulduğunuzu hissediyorsunuz. İsyankar davranışlarınız olacaktır. Bu isyankar tavırlarınız çevreniz tarafından şımarık bulunabilir ve bazı eleştirilerin hedefi haline gelebilirsiniz. Olaylara farklı açılardan bakmak eksik olan parçayı bulmanıza neden olabilir bugün farklı düşünmeye çalışın.
Oğlak
Hızlı yön değiştirmek için sabırsızlanıyorsunuz. Hayatınızda büyük bir devrim gerçekleştireceksiniz. Bu devrim sizi hareketli kılan hızlı bir yapı içinde ilerlemenize neden olacaktır. Değişime kendinizi adadığınız bu süreci en iyi versiyonunuzla sonlandırmaya gayret etmelisiniz.
Kova
Köklerinize karşı gelmemek için sabrınızı çok zorlayacaksınız. Ama sabrınız bir yerde tükenebilir ve bam telinize basılması bu noktayı çok hızlı bir şekilde gelmenize neden olabilir. Size saygısızlık yapıldığı düşüncesi ilişkileriniz konusunda yeni bir sınır belirlemenize neden olacaktır.
Balık
İletişim diliniz de kimliğinize tepki aldığınız konular da çok hızlı yön değişikliğine gidiyorsunuz. Çok sert tepkiler vereceksiniz. Bu kadar sert tepkiler vermek yerine karşı tarafı dinlemeli ve kendinizin eksikliklerini fark ederek bunları tamamlamaya çalışmasınız. Kızdığınız konu aslında gerçek olan kusurlarınız olabilir. Olayları iyi ayırt edin.
Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.